Новости

Вантажні перевезення Житомир-Київ

Наша компанія «RINS» здійснює вантажні перевезення в Житомирі та Житомирській області, що є вигідним рішенням для клієнтів. Ми також здійснюємо попутні перевезення між містами в Україні, а також міжнародні перевезення. Ми є надійним партнером для вантажних перевезень автотранспортом в Україні та Європі.

Послуги, які ми надаємо, Ви можете переглянути на нашому сайті https://www.rins.com.ua/gruzoperevozki/zhitomir-zhitomirska-obl/ послуги доставки вантажів за допомогою фур вагою до 20 тон, 10 тон, 5 тон. Наші послуги забезпечують швидку, професійну та доступну доставку Вашого вантажу!

Телефонуйте нам зараз та домовимось про умови співпраці!

Ми допоможемо Вам з перевезенням техніки, матеріалів та товарів між різними містами та селами. Наші послуги забезпечують надійну та своєчасну доставку від дверей до дверей (door to door).

 • Наша компанія щоденно здійснює попутні вантажні перевезення по всій території України, з оплатою лише в одну сторону, а також здійснюємо кругові відправки вантажів та можливість до загрузки. Якщо вам потрібно перевезти вантаж по Україні, звертайтеся до нас за телефоном! (096) 296-65-12, (093) 271-31-13, (050) 766-43-53
 • Ми володіємо власними вантажними та легковими автомобілями різних типів — тент, напівпричіп, довгомір від виробників Isuzu, Man, Mercedes-Benz Actros, а також мікроавтобуси Fiat, Renault, Ford, Mercedes, Volkswagen, ГАЗель з різною вантажопідйомністю від 1 до 20 тонн (з відкритим кузовом, тентованим, ізотермічним), а також легкові автомобілі Mersedes-Benz ABCE-Class, Lexus, Toyota та лімузини різних марок.
 • Ми можемо запропонувати Вам найкращу пропозицію на вантажний автомобіль, оскільки ми маємо власний транспорт та парк вантажних автомобілів, якими керуємо в оперативному режимі. Коли Ви замовляєте від нас вантажний автомобіль, Ви можете бути впевнені в якості наших послуг.
 • Наші ціни на вантажні перевезення по Україні є розумними. Якщо мова йде про міжміські перевезення, ціна формується за кілометр. У разі, якщо потрібні вантажні перевезення в межах міста, ціна складається з вартості послуги з доставки та мінімальної годинної ставки. Вартість перевезення залежить від вантажопідйомності автомобіля: газель або бус до 2-3 тон, 5 тон 10 тон або фура довгомір 20-22 тони.
 • Ми пропонуємо індивідуальний розрахунок вартості кожного вантажного перевезення з урахуванням особливостей вашого вантажу та наявності вільної машини на Вашому маршруті. Ми завжди ставимо на першому місці взаємовигідні умови для наших клієнтів. Зателефонуйте нам, щоб домовитися про умови співпраці. (096) 296-65-12,

(093) 271-31-13, (050) 766-43-53

 • Ми пропонуємо можливість безготівкового розрахунку з ПДВ за вантажні перевезення. Ми маємо машини з різною вантажопідйомністю та об’ємом: до 2-3 тон, 5 тон, 10 тон, та фура довжиною 20-22 тони до 120 кубів. Ми пропонуємо оптимальні умови співпраці та завжди ставимо наших клієнтів на перше місце. Зателефонуйте нам, щоб дізнатись більше про наші послуги та умови співпраці. (096) 296-65-12, (093) 271-31-13, (050) 766-43-53

Компанія «RINS » забезпечує швидке та ефективне перевезення Вашого вантажу в попутному напрямку по всій Україні.

Перевезення вантажів автотранспортом в попутному напрямку по Україні з «RINS» це:

 • Вартість перевезення Вашого вантажу з оплатою в один напрямок — вигідна пропозиція!
 • Наявність великого автопарку з різною вантажопідйомністю.
 • Ми займаємося вантажними перевезеннями, а наші вантажні машини доступні в усіх областях України. Не гайте часу — телефонуйте нам зараз і домовимося про співпрацю!

(096) 296-65-12, (093) 271-31-13, (050) 766-43-53

 • Для перевезення вантажів наша компанія надає великий спектр авто для Ваших потреб.
 • Транспортна компанія RINS (Житомир) — це можливість заощадити гроші для Вас!

Ми пропонуємо вигідні ціни на перевезення вантажів по всій Україні за кілометр.

У класі до 1,5 тон вартість включає одну точку вивантаження в радіусі 7 км. Якщо потрібно вивантажити вантаж у більш ніж одній точці, до вартості додається 100 грн за кожну годину. Час роботи починається з моменту приїзду вантажного автомобіля до міста і закінчується при розрахунку з водієм.

Крім того, за кожний виїзд вантажу від межі Житомира та області до вартості додається 14 грн за кожен кілометр в обидві сторони від межі міста. Це не включає в оплату час на подолання цього відстані, який розраховується окремо як погодинна оплата.

Для дешевих перевезень в місті можна використовувати газелі або буси, якщо вантаж відповідає їх габаритам та вантажопідйомності. Однак, вартість перевезення залежить від багатьох факторів, таких як відстань, кількість годин роботи, вага вантажу та ціна на паливо, а також сезон. Щодо перевезення вантажів між містами, можна використовувати до грузи у великих машинах, які перевозить інші вантажі в тому ж напрямку. Але слід заздалегідь забронювати місце, як правило, за 2-3 дні до запланованого перевезення. Не вагайтеся і телефонуйте нам вже сьогодні!