Проектирование

Світлодіодні медіафасади

Світлодіодні медіафасади крім рекламно-інформаційних носіїв, є яскравим і креативним елементом сучасної міської архітектури. Їх використовують для оновлення фасадів старих, які втратили красу і актуальність будівель, підсвічування нових будівель і різних архітектурних конструкцій.

Будівлю, покриту гігантським світлодіодним екраном (або світлодіодним полотном або LED-кластерами), добре видно в темний час доби. Вона має дорогий і респектабельний вигляд, а компанія, що базується в цій будівлі, виглядає солідною і надійною.

Сучасні мегаполіси досить складно уявити без величезних висотних будівель. І, звичайно ж, фасади цих будівель прекрасно можуть служити і служать місцем інсталяції мультимедійних носіїв, в ролі яких останнім часом все частіше виступають фасадні LED-екрани або медіафасади.

Реставрація фасадів світлодіодними екранами

Коли центр міста і настрій городян псує міцна, але негарна будівля, яку не можна знести, вдаються до його реставрації. Найпростішим рішенням може стати світлодіодний медіафасад, на якому будуть виводитися барвисті відеоролики. Якщо необхідно покрити світлодіодним екраном велику площу, в тому числі вікна, і забезпечити нормальну вентиляцію, вибирають один з світлопропускних видів (на рейкової, сітчастої або кластерної основі) з коефіцієнтом прозорості 30-80%. Вони ж використовуються на цегляних будинках і будівлях, які не здатні витримувати велику вагу модульних медіафасадів.

Медіафасади площею 557 кв.км радикально змінив вигляд антишедевра, зведеного в 70-х роках минулого століття на одній з найбільших вулиць Нью-Йорка, До реставрації світлодіодним полотном вдаються, коли вважають вигляд будівлі морально застарілим.

Медиафасады будущего

Так було з Навігаційній Вежею в грузинському аеропорту Батумі. Після реставрації кластерним світлодіодним медіафасади, вона придбала розкішний футуристичний вигляд. Оснащують медіафасади і порівняно нові будівлі.

Наприклад, в 2015 році медіафасади встановили на найвищій вежі в світі Бурдж-Халіфа, в Дубай, ОАЕ. Сам хмарочос відкрили в 2010 році, а через 5 років жителі міста і туристи отримали новорічний подарунок — гігантське світлодіодне полотно, повністю покриває зовнішні стіни вежі. Дубай завжди славився дивовижною архітектурою, а яке бере початок небо вежа у формі сталагміта, з основою у вигляді зірки, стала справжнім світиться серцем міста. В деякі будівлі медіафасади закладаються вже на стадії проектування.

Добавить комментарий