Новости

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМ НА ОСНОВІ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Опалення будинку — одна з перших проблем, яку вам потрібно ретельно розглянути, коли ви починаєте будівництво власного будинку. Вибираючи джерело тепла тепловий насос для опалення зверніть увагу на наступні чинники:

Щомісячна вартість опалення при виборі того чи іншого джерела тепла;

Капітальні витрати на монтаж системи опалення під ключ;

Ефективність системи опалення та зручність її використання в домашніх умовах;

Необхідність підключення і спілкування, і вартість їх в’їзду в будинок.

Останнім часом все більше і більше майбутніх домовласників висувають деякі додаткові вимоги до систем опалення:

Найнижча вартість витрат на опалення і гаряче водопостачання, а також оптимальний термін окупності опалювального обладнання;

Максимальна безпека опалювального обладнання і висока соціальна відповідальність,

При будь-якій температурі навколишнього середовища рівень комфорту в будинку високий, а клімат в будинку можна регулювати і підтримувати.

Слід також зазначити, що не тільки високі вимоги до ефективності системи опалення, а й зростання цін на природний газ змусили користувачів звернути увагу на альтернативні методи опалення: повітряні і наземні теплові насоси.

Основні переваги:

Тепловий насос знижує вартість електроенергії більш ніж удвічі. Кількість купюр перестане вас турбувати. Просто платите за електрику за спеціальним зеленим тарифом.

Теплові насоси — це повністю автоматичне обладнання. Вони дбають про вас і економлять час — не потрібно нічого перемикати і кидати, ви можете перестати контролювати. Опалення, охолодження і кондиціонування повітря автоматичні.