Новости Статьи

Доставка квітів Львів

Зрізані квіти — універсальний подарунок. Ми даруємо їх з нагоди днів народження, іменин, Дня матері, коли хочемо когось подякувати або вибачитися, коли вітаємо, коли вітаємося і коли прощаємося. Ми можемо передати їх як жінці, так і чоловікові. І, що важливо, вони не сприймаються як хабар, тому ми можемо легко передати їх професору, начальнику або лікаря з нашої вдячністю. Доставка квітів Львів допоможе вам зібрати і доставити букет квітів.

 

 

 

 

 

 

Вибираючи квіти для конкретного випадку, варто пам’ятати кілька правил. Якщо ми даруємо букет з кількох кольорів, їх кількість має бути непарною. Всупереч розхожій думці, біду віщують не забобонний, а композиційні міркування — букет з п’яти кольорів виглядає краще, ніж букет з чотирьох. У тому випадку, якщо їх точна кількість не помітно, це правило не діє, адже яка жінка не хотіла б отримати букет зі ста троянд від коханого? Виняток становить поминальна служба, де вважається, що кількість квітів повинна бути парною.

Рози або гвоздики? Червоний або жовтий? Такі питання ми часто ставимо собі, вибираючи квіти, які хочемо подарувати коханій людині. І важливі не тільки правила композиції, але і символіка квітів і фарб. Хоча в даний час ці правила не дотримуються строго і ми даруємо квіти в основному з урахуванням переваг одержувача, варто знати кілька порад, які допоможуть нам уникнути збентеження в присутності людини з традиційними поглядами.

Якщо ми хочемо проявити повагу, найкраще підійдуть гербери, фрезії або антуриуми. Коли ми хочемо перед кимось вибачитися, ми даруємо букет маків. Хризантема символізує вічність, тому так широко використовується як в траурних, так і в весільних церемоніях, де означає вічну любов. Гвоздика символізує достаток, але пам’ятайте, що різнокольоровий букет з цих квітів — знак неприйняття. Ірис і лілія кажуть «повір мені», а тюльпани кажуть: «ти мене влаштовуєш». Але ми можемо дарувати квіти не тільки позитивним емоціям. Вручаючи фіолетові іриси, ми говоримо: «Я більше про тебе не думаю», нарциси — «ти безсердечний», немає довіри. Троянди відрізняються найбільшою символичностью. Білий означає вірність, рожевий — елегантність і витонченість, жовтий — ревнощі, червоний — «любов». Пам’ятайте, що незалежно від типу квітів червоний зазвичай символізує пристрасну любов, білу невинність, пурпурову печаль і жаль, помаранчевий надію, жовту ревнощі і рожеву дружбу і довіру.

https://buketik.lviv.ua/
https://buketik24.com.ua/dostavka-kvitiv-lviv/

+38-098-388-27-00 (Viber, WhatsApp)
+38-095-388-27-00
+38-063-388-27-00