Оборудование

Парогенератори для саун та хамам

Ніхто не буде сперечатися з тим, що сучасні лазні і сауни є високотехнологічними пристроями, а тому там і використовуються тільки найкращі парогенератори.

Звичайно, хтось хоче повернутися до романтичних традицій минулих бань, але досвід показує, що не завжди повернення до старого є правильним. Звичайно ті ж кам’янки набагато простіше в експлуатації і не потрібна додаткова установка димоходу і труб. Хоча все-таки ця традиційність не додасть того бажаного комфорту.Все для саун — https://saunashop.com.ua/

Незалежно від виробника, парогенератори для лазні є досить компактними, якщо порівняти навіть з традиційною або електричної кам’янкою. Разом з цим у вас з’являється маса можливостей для встановлення і компонування розміщення лазні. Парогенератор може без проблем переміщатися однією людиною і для того, щоб встановити його не будуть потрібні знання фахівця.

Велику розмаїтість парогенераторів на ринку, тим не менш, можна розділити на парогенератори автономні, в які потрібно заливати воду в ручну і парогенератори автоматичні, які самі можуть набрати потрібну кількість води з водопровідної мережі.

Але більшість сучасних парогенераторів, як правило, розраховані на роботу в автоматичному режимі. Такі пристрої дозволяють не тільки контролювати рівень води в випарному баку, але ще і температуру пара і повітря в парильні. Багато моделей також оснащують датчиками вологості.

Якщо говорити про конструкцію, то зовні парогенератор являє собою компактний металевий корпус, який в більшості випадків має прямокутну форму або близьку до нього.

Усередині такого парогенератора розташований пароутворювач, який схожий на трубчастий нагрівальний елемент. Також там є бак для води, насос, який повинен забезпечити рух пара і води, датчики безпеки, блок управління і блок магнітної підготовки води.

Найдорожчі і якісні моделі оснащуються ще і блоком автоматичної промивки системи — такі системи запобігають утворенню накипу. На зовнішньої же стороні корпусу ви зможете помітити резервний зливний кран для основного бака, патрубок для підключення до систем водопостачання, з’єднувальний вихід паропроводу, роз’єм для підключення датчика.

Зазвичай парогенератори можуть працювати в декількох режимах і мати досить великий спектр функцій. Коли вода виливається на розжарені камені, то парогенератор може створювати більш м’який пар.

Вам залишається лише задати параметри на пульті управління і вироблення пара почне відбуватися автоматично. Зазвичай температура пара може змінюватися в діапазоні від 35 до 95 градусів. За бажанням власника можна провести саме тонке налаштування вироблення пара.

Особливо добре якщо парогенератор обладнується спеціальним виносним пультом, який дозволяє управляти парогенератором на відстані. До певної міри сучасні парогенератори обладнуються пристроями здатними імітувати температурні режими різних лазень: російської, фінської або хамам.

У багатьох з таких парогенераторів є навіть контейнери для фітопрепаратів і ароматичних масел. Все це дає можливість наситити пар запахом ароматичних масел або трав. Поломка парогенератора, як правило, явище досить рідкісне і відбувається лише через низьку якість води.