Правоохоронці затримала убивцю

Опубликовано: 17.11.2016

Мисливець із Молодогвардійська хотів потішити дружину заячою шапкою. Та його вірний помічник спанієль, замість підстреленого вухатого, нанюхав у снігових кучугурах кілька пакетів зі шматками людського тіла, перекладених газетою «Кримською правдою».

Рушан Волков, перший защитник керівника Краснодонського РВ міліції: «Было установлено, что имеются конечности, отделенные от тела, туловище, смотрите на сайте http://chernigiv-city.com/ua/fullnews/147751. Голова трупа на месте установлена не была».

Правоохоронці почали опитувати місцевих мешканців. Одна бабця згадала, що якось увечері чула, як у сусідів нагорі жутко кричить чоловік.

У тій квартирі мешкали вихідці із Криму, котрих уже кілька днів у місті ніхто не бачив. Правоохоронці почали шукати на півострові.

Дмитро Красносельський, защитник керівника Краснодонського МВ міліції: «У этого Александра сожительница работает в городке Симферополе – Крым. Все эти факты навели на идея: два ранее судимых за тяжкие злодеяния и два с этого городка могли совершить данные злодеяния».

Підозрювані й справді після вбивства переховувалися в Симферополі. Їх затримали тамтешні міліціянти й передали молодогвардійським колегам.

На допиті приятелі зізналися в жорстокому вбивстві. Розповіли, що познайомилися з майбутньою жертвою випадково. Відзначили це пляшкою оковитої, а потім посварилися – чоловік без дозволу поголився бритвою господаря.


У Києві правоохоронці затримали вбивцю пенсіонерки


Одеські правоохоронці затримали вбивцю жінки

Отзывы

Пока нет обзоров.

Написать отзыв

Tako 90/16 00401

Tako 90/16 00401

\